FOTOVESELKA

"Vaše okamžiky zachycené TADY a TEĎ!"


Co to vlastně ta fotoveselka je?


FOTOVESELKA je fotobudka i fotokoutek v jednom pro každou Vaši akci, která Vám zajistí tištěné zážitky na počkání. Designový prvek a zároveň aktivita pro hosty plná smíchu a zábavy, která Vám přenese úsměvné zážitky i do dalších dní při vzpomínkách na to nejlepší z Vaší párty.

Spolu s Fotoveselkou přijedou dvě holky, co milují společnost a rády dělají lidem radost.
Věříme, že v komunikaci je síla a komunikace, ta nám jde. Jsme totiž holky, co se nikdy nebály mluvit a hlavně nebály výzev, a proto jsme tady! 


Kde fotoveselku využít?

Svatby

Fotoveselka, bude zpestřením Vašeho dne D, pobaví hosty, stylově zapadne a Vy i hosté budete mít fyzickou památku hned na místě.  Naše fota budou ty první, které budete držet VY i Vaší hosté v ruce!

Párty, plesy

Tak párty, je jasná! Ta bez fotoveselky ani nemůže být. Ale PLES?! No pozor! Tak to máme pro něj úplně nový rozměr! Fotky tady a teď, vzpomínky přímo do ruky a propagace vaší akce pro další rok na každé ledničce či sociální síti!

Firemní akce

Posuňte Váš firemní večírek na vyšší level, dopřejte svým kolegům nezapomenutelný zážitek. Využijte naše fotky pro Vaši propagaci anebo jen zábavu Vašeho týmu a Vašich partnerů. Fotoveselka uvolní a rozproudí nejednu zábavu. 

Narozeninové oslavy

Fotek z oslav má každý plný telefon.  A že se Vám ani jednu nepodařilo vytisknout a hosté odchází většinou tak s klínkem dortu k nedělní kávě? Poďte to změnit! Dejte Vám i Vašim hostům zážitek, na který budete hoooodně dlouho vzpomínat! Dejte jim FOTOVESELKU! A sobě? Naši VESELKOKNIHU. 

Kulturní akce

Jej, tak těch je nespočet, kde nás můžete využít. A věřte, že na takové třeba hody, kde si rovnou odnášíte tištěné foto se bude vzpomínat jak je rok dlouhý! Nebo máte událost, kterou chcete lidem prostě vrýt do paměti či předat s personifikovaným popisem? Jo, tak to jste na SPRÁVNÉ adrese!

Pro naše balíčky klikněte zde!

Jsem mladá, ale o zážitky nemám nouzi.

Vaše okamžiky zachycené TADY a TEĎ!

Moravské srdce přímo k Vám.

Fotky, zážitky, vzpomínky.