HOLKY Z VESELKY

Holky z veselky

Tenhle koncept vznikl vlastně hodně náhodně. Byl to nápad dvou kámošek z Jižní Moravy, co si chtěly plnit sny o tom, že jednou budou podnikat spolu. Chtěly najít průsečík v tom, co je baví a čím mohou bavit ostatní, rozvíjet sebe a to nejlepší předat.
Koncept je pravda v důsledku trochu komplexnější. MOJA VESELKA. Je to výseč zábavy, originality, tvůrčího ducha a hlavně srdce, které chceme vnést do každému okamžiku a každé akce, které se dotkneme. Je to zkrátka to NAŠE srdce, které dáváme do všeho, co děláme a které s radostí budeme dávat i Vám.

S oblibou organizujeme, spojujeme zážitky s příjemnou atmosférou, nádherným designem. Rozhodly jsme se tohle dát dohromady a pomáhat nevěstám to vše vnést i do jejich dne D, aby všechny starosti nebyly na ní a jejích nejbližších a mohly si tak s čistou hlavou užít svůj velký den.

A protože jsme přesvědčené o tom, že je potřeba zachycovat krásné okamžiky TADY a TEĎ vytvořily jsme pro Vás naši fotobudku FOTOVESELKU. Z vlastní zkušenosti víme, že na fotky od fotografa si nějaký ten pátek počkáte, tak je super využít tisk fotek přímo na místě, které zaručí nejen dobrou zábavu, ale i pěknou vzpomínku pro všechny hosty.